برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آشنایی با 5 روش های کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار ‏یکی از بهترین راه حل های والدین برای نظارت بر موبایل و یا تبلت فرزندانشان از راه دور است. با این حال، ردیابی و کنترل تلفن همراه یک شخص می تواند بسیار دشوار باشد، به ویژه هنگامی که لازم است کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار انجام شود. سوال اصلی این است که آیا واقعاً می توان بدون نصب برنامه های کنترل تلفن همراه بر روی تلفن همراه هدف آن را ردیابی کرد؟ .

از زمان معرفی برنامه های کنترل و ردیابی برای اولین بار در بازار ، سوالی در این باره وجود دارد. چگونه ‏می توانیم بدون نصب نرم افزار بر روی تلفن مورد نظر، تلفن همراه را کنترل و ردیابی کنیم؟

پاسخ این سوال برای مردم کاملاً گیج کننده است زیرا وب سایت های زیادی فقط برای کسب درآمد ‏پاسخ های دروغین می دهند‎.‎

چگونه می توانیم کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در را دست بگیریم؟

در این مقاله، شما قرار است در مورد بهترین و موثرترین روش ها برای کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار روی تلفن هدف  اطلاعاتی را کسب کنید.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در موبایل آیفون

برای کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در موبایل آیفون، هم اعتبار iCloud اپل آیدی و رمز عبور و هم نسخه پشتیبان برای نظارت و ردیابی تلفن همراه iOS لازم است.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

نحوه کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در موبایل آیفون ‏

دستگاه های iOS بلافاصله با فضای ذخیره سازی ابری اپل همگام می شوند. بنابراین، اگر اپل آیدی و رمز عبور موبایل اپل فرد مورد نظر خود را می دانید، به راحتی می توانید کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار فرزندتان یا هر فردی که تمایل به ردیابی او را دارید در اختیار داشته باشید.

شما می توانید بدون نصب هیچ برنامه نرم افزاری، از مکان دقیق تلفن همراه مورد نظر خود مطلع شوید، پیام های متنی آنها را بخوانید و فعالیت های تلفنی آنها را کنترل کنید.

اساساً، 3 راه وجود دارد که می توانید بدون دسترسی فیزیکی به تلفن فرزند خود، از طریق iPhone کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار را در دست داشته باشید.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

Find my iphone

Find My iPhone یک برنامه کنترل و ردیابی داخلی برای کاربران آیفون است. این برنامه به کاربران آیفون اجازه می دهد تا هنگام جابجایی یا سرقت تلفن خود، بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.

با این حال، همچنین می توانید از Find My iPhone برای کنترل و ردیابی در دستگاه مورد نظر خود استفاده کنید. این روش به شما امکان دسترسی به مکان تلفنی که قصد ردیابی او را دارید، می دهد.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

چگونه با استفاده از Find My iPhone ، دستگاه مورد نظر را کنترل و ردیابی کنیم؟

مرحله 1: برنامه Find My iPhone را در دستگاه Apple خود راه اندازی کنید یا از  iCloud find  در مرورگر وب خود آن را باز کنید.

مرحله 2: Apple ID اطلاعات تلفن هدف خود را وارد کنید و همه دستگاه ها را انتخاب کنید.

مرحله 3: بر روی “Find iPhone” کلیک کنید. صبر کنید تا مکان  موبایل هدف شما ظاهر شود.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

Find My Friends‎

برنامه  Find My Friends‎ مانند برنامه “Find My iPhone” ، در هر دستگاه Apple از پیش نصب شده است. شما می توانید از این برنامه به منظور پیدا کردن مکان تلفن هدف خود و همچنین نظارت بر حرکات آنها  از طریق‏ کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار، استفاده کنید.

یک نکته مهم در استفاده از این روش این است که شما به رضایت هدف خود نیاز دارید.

در اینجا روش هایی وجود دارد که شما می توانید آن را دنبال کنید:

مرحله 1: برنامه Find My Friends را در دستگاه Apple خود راه اندازی کنید.

مرحله 2: روی دکمه “افزودن” ضربه بزنید، نام یا آدرس ایمیل آنها را انتخاب کنید. درخواست خود را ارسال کنید

مرحله 3: منتظر بمانید تا هدف درخواست را بپذیرد.

حال شما می توانید به آسانی مکان تلفن همراه هدف خود را بیابید.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

نحوه کنترل و ردیابی در تلفن همراه Android بدون نصب نرم افزار

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار در تلفن های همراه اندرویدی کمی سخت تر از گوش های موبایل آیفون است.چون آنها هیچ ارتباطی با ذخیره سازی داده های Cloud ندارند، که این مساله وضعیت ردیابی را کمی پیچیده می کند. با این وجود، راهی برای دور زدن آن وجود دارد.

یک گزینه برای کنترل و ردیابی می تواند نصب مخفی نرم افزارهای جاسوسی در تلفن های همراه مورد نظر باشد. برای این کار لازم نیست دستگاه را در اختیار داشته باشید .شما به سادگی یک لینک  نصب فایل برنامه کنترل و ردیابی را به صورت لینک ناشناس برای فرزند خود ارسال می کنید، آنگاه فرزند شما بدون اینکه بفهمد چه اتفاقی افتاده است لینک را باز و اقدام به نصب آن می کند و شما از این طریق می توانید کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار را در گوشی فرزند خود یا دیگر اعضای خانواده را در دست بگیرید.

علاوه بر این روش، سه روش دیگر برای کنترل و ردیابی تلفن مورد نظر شما وجود دارد که از دستگاه اندروید استفاده می کند.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار

مدیر دستگاه اندروید (Android Device Manager‎)

Android Device Manager  یک نرم افزار داخلی است که به کاربران دستگاه اندروید اجازه می دهد هنگام دزدیده شدن یا جا به جایی تلفن، اقدام به ردیابی و کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار کنند.

این نرم افزار می تواند برای ردیابی موقعیت مکانی موبایل مورد نظر شما تا زمانی که به اینترنت متصل باشند، استفاده شود.

در اینجا چگونگی پیگیری موبایل هدف مورد نظر شما وجود دارد:

مرحله 1: در مرورگر خود به سیستم google / android / device manager وارد شوید.

مرحله 2: اعتبار حساب Google هدف خود را وارد کنید.

مرحله 3: به شما مکان موبایل هدف شما نشان داده می شود.

کنترل تلفن همراه بدون نصب نرم افزار با برنامه Google Timeline

برنامه Google Timeline یک نرم افزار کنترل تلفن همراه به صورت رایگان است. برنامه Google Timeline مانند برنامه Android Device Manager‎  به شما کمک می کند تا زمانی که موبایل هدف شما به اینترنت متصل باشد، موقعیت مکانی را ردیابی کنید.

برای ردیابی تلفن مورد نظر خود با استفاده از Google Timeline، به موارد زیر نیاز دارید:

مرحله 1: Google Map را در مرورگر خود باز کنید.

مرحله 2: با حساب Google هدف خود وارد سیستم شوید.

مرحله 3: از سمت بالای صفحه بر روی “Menu” کلیک کنید. بعد از آن، روی “Your Timeline” کلیک کنید تا مکان آنها را ردیابی کنید.

اگر به غیر از مکان ردیابی موبایل مورد نظر خود تمایل به چک کردن پیام ها در شبکه های اجتماعی، جستجو در اینترنت و دیگر فعالیت های فرزند خود در موبایلش را دارید ما می توانیم برنامه کنترل و ردیابی Mspy را به شما معرفی کنیم.mSpy  یک نرم افزار نظارت بر تلفن همراه است که به والدین امکان نظارت بر فعالیت های  بخش های موبایل او را می دهد.

استفاده از برنامه کنترل و ردیابی در دستگاه اندروید مستلزم این است تنها  برنامه را  یک بار روی تلفن مورد نظر خود نصب کنید. با این حال، استفاده از برنامه کنترل و ردیابی mSpy امکان کنترل کردن در تلفن هدف مورد نظر شما را بدون دسترسی به تلفن آنها فراهم می کند.

با mSpy ، می توانید از طریق ایمیل یا متن پیوند بارگیری را برای هدف خود ارسال کنید. و فقط با یک کلیک، برنامه به طور خودکار روی تلفن هدف نصب می شود بدون اینکه به آنها اطلاع داده شود یا آنها بتوانند برنامه را در گوشی خود پیدا کنند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا