امنیت گوشیبرنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیشبکه اجتماعینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آشنایی با هک کانال تلگرام و جلوگیری از هک شدن ( هدف هکرها )

آیا شخصی اقدام به هک کانال تلگرام شما کرده است؟شاید شما نتوانسته اید به حساب خود دسترسی پیدا کنید زیرا گذرواژه بدون اجازه شما تغییر کرده است. شاید شما از حساب خود فعالیت مشکوکی را کشف کرده باشید. ممکن است شخص دیگری به حساب و کانال تلگرام شما دسترسی داشته باشد. همه این موارد عواملی هستند که شما را وادار می سازد تا نکات امنیتی را رعایت کنید و برای محافظت از کانال تلگرام خود باید تمام تلاشتان را انجام دهید. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد  به شما نشان دهیم که چگونه می توانید حساب تلگرام خود را ایمن کرده و از نفوذ ناپذیری آن اطمینان حاصل کنید.

چه کانال هایی مورد هدف هکرها هستند

از آنجا که شاید ادمین کانال های چند هزارتایی تجربه کافی را برای محافظت از کانال خود نداشته باشد ممکن است مورد هدف هکرها قرار بگیرند. شاید ادمین این کانال ها با خود فکر کنند به علت کم بودن اعضای خود هکرها به سراغشان نمی آیند. اما لازم است این نکته را بدانید که ،هک کانال تلگرام که اعضای آن بالاتر از یک میلیون نفر کمی دشوارتر می باشد، چون ادمین  تجربه و تخصص کافی را برای محافظت از کانال خود کسب کرده است .

هک کانال تلگرام

امنیت تلگرام در برابر هک شدن

تلگرام یک نرم افزار پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر و سرویس برنامه است که از یک گزینه چت مخفی با رمزگذاری انتها به انتها برخوردار است. در حالی که تلگرام یک روش ایمن برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است. تلگرام از دو لایه رمزنگاری امن تشکیل شده است. در برنامه تلگرام تمامی پیام ها و رسانه ها به صورت کاملا یکسان بر پایه رمزنگاری RSA 2048 کد گذاری می شوند. طراحان تلگرام برای پشتیبانی و محافظت و امنیت کاربرانشان از پروتکل MTProto Mobile‎ استفاده می کنند. همه این قابلیت ها موجب میشود ایمنی تلگرام تا حد بسیار زیادی بالا باشد و هکرها نتوانند به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند.

هک کانال تلگرام

پروتکل MTProto Mobile چیست؟

MTProto یا “پروتکل موبایل تلگرام” یک پروتکل منحصر به فرد است که توسط نیکلای دوروف برای عملکرد پیام رسان تلگرام ایجاد شده است. از سطح امنیتی بالاتری برخوردار است، با انتقال سریع ترافیک سازگار است و حتی با اینترنت ضعیف نیز به خوبی متصل می شود. این یک سرور متوسط ​​بین دستگاه شما و سرور هدف است. MTProxy ترافیک منتقل شده را تحت TLS عادی (HTTPS) که در حال حاضر توسط اکثر سایتها استفاده می شود، پنهان می کند.

چگونه از هک کانال تلگرام جلوگیری کنیم؟

اگر یک کانال تلگرامی ایجاد کرده اید و لازم است برای فعالیت های کانال از ادمین استفاده کنید باید توجه داشته باشید که ادمین های مورد اعتماد را برای کانال خود انتخاب کنید.در ورژن جدید تلگرام این قابلیت وجود دارد که ادمین اصلی بتواند اختیارات ادمین هایش را محدود کند و به هر کدام یک مسئولیت بدهد. پس اگر می خواهید تمام اختیارت کانال خود را در اختیار یک ادمین قرار دهید باید به او اطمینان کافی داشته باشید این بزرگترین و مهم ترین کاری است که برای حفاظت از هک کانال تلگرام خود می توانید انجام دهید.

هک کانال تلگرام

روش های هک کانال تلگرام

هکر ها برای هک کانال تلگرام از روش های گوناگونی استفاده می کنند. آنها هر روز روش ها و ترفندهایی را  برنامه ریزی و طراحی می کنند و با استفاده از این ترفندها کانال تلگرام شما را می ربایند. اگر شما بتوانید از گوشی همراه و تلگرام خود به خوبی محافظت کنید و همه روش ها و شیوه ها را بشناسید کسی قادر نخواهد بود اقدام به هک کانال تلگرام یا حساب تلگرام شما کند. در ادامه چند نمونه از روش های هک شدن کانال تلگرام را برای شما شرح می دهیم.

هک کانال تلگرام

هک کردن حساب کاربری ادمین

ادمین یک کانال وظیفه اصلی را در محافظت از کانال دارد .ادمین اصلی کانال، برای تقسیم بندی فعالیت های کانال معمولا با اضافه کردن یک یا چند ادمین دیگر به کانال خود از آنها کمک می گیرند. هکر ها با مورد هدف قرار دادن ادمین ها اقدام به هک کانال تلگرام می کنند. در نتیجه این ادمین ها هستند که جهت محافظت از کانال، باید از رمزگذاری برای حساب کاربری خود استفاده کنند. آنها نباید اجازه دهند که پیامی که در زمان ورود به حساب کاربری برایشان ارسال میشود، به دست افراد ناشناس به بیفتد.این روش شاید روش پیش و پا افتاده ایی به نظر برسد، اما بسیاری از ادمین ها با همین روش ساده کانال خود را از دست داده اند .

خارج کردن آیدی کانال از دسترس ادمین:

در این روش هکر با ارسال یک پیام به ادمین و پیشنهاد وسوسه انگیز برای خرید کانال،  قدم اول را جهت هک کانال تلگرام ادمین می گذارد. هکر ابتدا از ادمین درخواست می کند که نام ایدی اصلی کانال را در یک کانال خالی که از قبل ایجاد کرده است بگذارد. در مدت زمانی که ادمین مشغول به تغییر دادن ایدی کانال است، هکر با ایدی اصلی ادمین یک کانال خالی درست می کند. زمانی که ادمین میخواهد نام کانال را بگذارد با پیام “آیدی قبلا استفاده شده است” برخورد می کند. به همین سادگی هک کانال تلگرام شما صورت گرفته است و تمامی افراد که به دنبال تبلیغات و آیدی شما می آیند، وارد کانال هکر می شوند. پس شما نباید هیچ زمان  به هیچ فردی اطمینان کنید و گول پیشنهادهای وسوسه انگیز و مرموز را بخورید.

هک کانال تلگرام

نرم افزار های هک کانال تلگرام

شبکه اجتماعی تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و تا به امروز کسی نتوانسته است به سرورهای این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کند. اگر کسی اقدام به هک کانال تلگرام شما کند، محافظت و امنیت از طرف شما به خوبی صورت نگرفته است. هکر ها با استفاده از برنامه هایی که برای ردیابی و جاسوسی از تلفن های هوشمند طراحی شده است می توانند اقدام به هک کانال تلگرام شما کنند و حتی به تمامی اطلاعات در موبایل شما دسترسی داشته باشند. برنامه های هک و ردیابی گوشی های تلفن هوشمند در انواع مختلف در اینترنت وجود دارد که شما می توانید با آنها آشنا شوید و حتی برای کنترل کردن فعالیت های فضای مجازی گوشی فرزند خود از آن بهره ببرید.

کنترل تلگرام کودکان با استفاده از برنامه های کنترل و نظارت

برنامه های کنترل و ردیابی گوشی های هوشمند در سایت xspy  این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با استفاده کردن از آن، حساب تلگرام فرزندان خود را کنترل کنید. شما با کمک این برنامه دیگر نیازی به دسترسی مستقیم گوشی فرزندتان ندارید و از راه دور می توانید تمامی پیام های ردوبدل شده در شبکه تلگرام او را مشاهده کنید. این برنامه کنترل و ردیابی در سه نسخه متفاوت برای کاربران ارائه شده است که هر نسخه قابلیت های  ویژه ایی را دارد. در نسخه اول شما می توانید این برنامه را در گوشی فرزند خود نصب کنید و پس از پایان نصب برنامه،  آیکون برنامه از دید مخفی میشود. در نسخه دوم شما با وارد کردن سریال گوشی و شماره تلفن همراه می توانید گوشی موبایل فرزند خود را کنترل و ردیابی کنید. اما در نسخه سوم که اخرین نسخه این برنامه پرکاربرد می باشد شما قادر هستید آیکون برنامه را به شکل یکی از برنامه ها، مانند تلگرام یا واتساپ تغییر دهید و لینک آن را برای فرزند خود بفرستید. به محض  وارد شدن به لینک و نصب برنامه شما می توانید تمامی فعالیت های فرزندتان را زیر نظر داشته باشید.

برنامه کنترل و ردیابی که در سایت xspy برای شما ارائه شده است دارای ویژگی های منحصر به فردی است که شما می توانید از ان استفاده کنید این ویژگی ها شامل:

  • مشاهده لحظه به لحظه موقعیت مکانی
  • نظارت و کنترل بر پیام های شبکه های اجتماعی
  • مشاهده پیام هایی که در سکرت چت تلگرام رد و بدل شده است.
  • نظارت بر تمامی عکس ها و فیل های موجود در گالری
  • مشاهده تمامی پیام های پاک شده
  • اسکرین شات از صفحه گوشی
  • شنود کردن گوشی
  • و..

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا