برنامه هکجاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آشنایی با روش های هک کردن گروه واتساپ ( Whatsapp )

بعد از فیلتر شدن تلگرام، تمامی کاربران به سمت شبکه اجتماعی واتساپ سرازیر شدند. واتساپ به دلیل امنیت بالا در حفاظت اطلاعات از گروه ها و کانالهای زیادی برخوردار است به همین دلیل هکرهای زیادی به دنبال هک کردن گروه واتساپ هستند .در ایران برای ارتباط برقرار کردن و تماس با دوستان و آشنایان از راه دور برنامه واتساپ کاربرد زیادی دارد. همین طور با شیوع ویروس کرونا بیشتر مدارس تدریس دانش آموزان را با ایجاد گروه هایی در واتساپ و تماس های تصویری آن برگزار می کنند. به علت پرطرفدار بودن واتساپ و چت های محرمانه ای که کاربران در این فضا دارند. اگر تمایل دارید با روش های هک کردن گروه واتساپ آشنا شوید بهتر است مقاله ما را دنبال کنید.

شبکه اجتماعی واتساپ

واتساپ یک برنامه پیام رسان محبوب با پیام رسانی فوری رمزنگاری شده از انتها به انتها است که می تواند در سیستم عامل های مختلفی از جمله اندروید، آیفون و ویندوز و رایانه های شخصی Mac  استفاده شود. این برنامه در سال 2009 ایجاد شد و بعداً در سال 2014 توسط فیسبوک خریداری شد، واتساپ از اینترنت شما برای ارسال پیام استفاده می کند تا بتوانید از هزینه ارسال پیام کوتاه جلوگیری کنید. واتساپ یک برنامه پیام فوری است که فیس بوک در سال 2014 خریداری کرد. این برنامه برای دستگاه های iPhone و Android و همچنین یک برنامه دسکتاپ برای Windows و mac OS در دسترس است. همچنین در وب در هر مرورگری موجود است.در کنار مخاطبین تلفن شما کار می کند. اگر کسی در مخاطبین شما است،  می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. پس از نصب، از شما خواسته می شود شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. این قابلیت بسیار خوب است زیرا تا زمانی که شما از حساب و شماره تلفن شخصی خود محافظت می کنید، هیچ هکری قادر به هک حساب شما نخواهد بود.

هک کردن گروه واتساپ

هک کردن گروه واتساپ..

شاید با شنیدن اصطلاح هک کردن گروه واتساپ فکر کنید که کسی می تواند از راه دور  بدون در دست داشتن حساب واتساپ شما بتواند گروهی که در واتساپ تشکیل داده اید را پاک کند. ولی این طور نیست. هک کردن گروه واتساپ تنها در صورتی اتفاق می افتد که کسی بتواند به حساب واتساپ شما دسترسی پیدا کند. به عبارتی هک کردن گروه واتساپ یعنی هک کردن حساب واتساپ شما. در این صورت است که فردی که حساب شما را هک کرده است می تواند به اطلاعات گروه واتساپ شما دسترسی داشته باشد و هر عملیات مخربی را که مد نظر خود دارد بر روی حساب واتساپ شما پیاده سازی کند. پس نتیجه می گیریم هیچ گاه هکری نمی تواند بدون دستیابی به حساب واتساپ،  به گروه های واتساپ شما آسیبی برساند و یا آن را حذف کند. تنها کاری که برای حفاظت از گروه واتساپ و جلوگیری از هک شدن اکانت واتساپ  خود می توانید انجام دهید، آشنایی با روش های هک است.

هک کردن گروه واتساپ

روش های هک کردن گروه واتساپ

برای اینکه یک فرد بتواند به اطلاعات یک گروه در واتساپ دست پیدا کند، باید وارد گروه شود. برای عضویت در گروه می توان از طریق افزودن مدیر یا لینک کانال در گروه عضویت داشت. اگر به هر دلیل فرد نتواند در گروه عضویت داشته باشد می تواند برای اضافه شدن در گروه و انجام اهداف مخربانه خویش گروه واتساپ یا به اصطلاحی دقیق تر حساب واتساپ شما را هک کند و از آن طریق مدیریت حساب واتساپ شما را به دست بگیرد و به اهداف  خود دست پیدا کند.  واتساپ به دلیل رمزنگاری سرتاسری بسیار ایمن است و دستیابی و هک سرور واتساپ امکان پذیر نیست ولی با استفاده از روش هایی می توان با کمک از اشتباهات مدیر گروه، اقدام به هک گروه واتساپ کرد. روش های هک حساب واتساپ را بشناسید تا بتوانید از هک شدن گروه خود جلوگیری کنید.

هک کردن گروه واتساپ

1)واتساپ وب ( whatsApp Web)

whatsApp Web به شما امکان می دهد پیام های واتساپ را بصورت آنلاین از طریق رایانه رومیزی یا رایانه لوحی خود ارسال و دریافت کنید.  واتساپ وب  سرویس گیرنده رایانه مبتنی بر مرورگر پیام رسان واتساپ است. این یک حساب دیگر نیست بلکه همان حساب در یک مرورگر وب است و شما به راحتی در این دو دستگاه به همان حساب دسترسی پیدا می کنید. whatsApp Web عملکردی مشابه واتساپ در تلفن همراه شما دارد و می توانید بلافاصله از طریق واتساپ وب پیام ارسال و دریافت کنید. تمام پیام های حساب واتساپ شما در سراسر همگام سازی شده است و شما می توانید تمام پیام های هر دو دستگاه را مشاهده کنید. هر پیامی که از طریق واتساپ وب ارسال کنید، در واتساپ در تلفن همراه شما نیز در دسترس خواهد بود. واتساپ وب برای اکثر گوشی های هوشمند اندروید و iOS در دسترس است. هکر ها برای دستیابی به حساب واتساپ شما و هک کردن گروه های واتساپ می توانند از این قابلیت واتساپ استفاده کنند و به حساب و گروههای شما دستیابی داشته باشند. برای جلوگیری از این نوع هک شما باید واتساپ وب خود را همیشه چک کنید و  از لیست دستگاه های فعال، دستگاه هایی را که شما با آن وارد حساب خود نشده اید حذف کنید. قبل از همه این روش ها بهتر است برای حفاظت از هک کردن گروه واتساپ خود،  در حفظ و نگهداری گوشی و رمزهای عبور خود کوشا باشید.

هک کردن گروه واتساپ

2) روش هک spoofing برای هک کردن گروه واتساپ

spoofing هنگامی رخ می دهد که هکرها برای هدف قرار دادن یک شرکت یا گروهی از افراد ، حملات هماهنگ را آغاز می کنند. در هنگام حمله spoofing ، هکرها از خطوط ارتباطی امن جاسوسی می کنند، چیزی که حمله مجدد نیز نامیده می شود. با حمله مجدد، یک جعل کننده پیامی را برای سوءاستفاده از فرستنده یا گیرنده رهگیری می کند…

چگونه می توان کلاهبرداری را تشخیص داد؟ بهترین راه برای تشخیص کلاهبرداری، کسب اطلاعات در مورد انواع مختلف spoofing و چگونگی انجام حملات توسط هکرها است. حملات spoofing، معمولاً مکاتبات مهم و محرمانه ای را هدف قرار می دهند، مانند زمانی که افراد پول انتقال می دهند یا اطلاعات ارزشمندی را به اشتراک می گذارند. در روش spoofing برای هک کردن گروه واتساپ هکر به ip وmac گوشی تلفن شما دست پیدا می کند و این دو شناسه را در گوشی خود وارد می کند. سپس از شماره سیم کارت شما برای وارد شدن به واتساپ استفاده می کند.

هک کردن گروه واتساپ

3)برنامه های  کنترل و نظارتی برای هک کردن حساب واتساپ

یکی دیگر از برنامه ها برای هک کردن گروه واتساپ داشتن برنامه های کنترل و نظارتی والدین است. خطرات ناشی از فضای مجازی موجب طراحی برنامه های کنترل و ردیابی والدین برای نظارت از راه دور،بر فعالیت آنها با گوشی همراه شده است. والدین با استفاده از این برنامه ها می توانند بر تمامی عملکردهایی که فرزندشان با موبایل انجام می دهند از راه دور و به صورت مستقیم نظارت داشته باشند. با استفاده از این برنامه کنترل و ردیابی آنها قادر هستند بر تمامی پیام های رد و بدل شده و گروه ها در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ نظارت داشته باشند. این برنامه ها با قابلیت های زیاد خود مورد استقبال بیشتر والدین قرار گرفته است. زیرا علاوه بر هک کردن حساب  شبکه های اجتماعی، والدین با استفاده از این نرم افزار می توانند از موقعیت های مکانی فرزند خود مطلع شوند.

هکر ها از این روش برای هک کردن گروه واتساپ استفاده می کنند. برای اینکه بتوانید از این روش هک کردن گروه واتساپ جلوگیری کنید با گذاشتن رمزهای قوی برای دستگاه خود و در اختیار قرار ندادن گوشی خود به افراد ناشناس و غیر قابل اعتماد از اطلاعات خود محافظت کنید.

هک کردن گروه واتساپ

فیشینگ

از فیشینگ برای هک کردن رمزهای عبور مربوط به ایمیل ها، وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی یاد می شود. به طور کلی، افراد ایمیل های خاص فیشینگ را در صندوق ورودی دریافت می کنند. سپس هکرها با درخواست از آنها برای ورود به سیستم و جابجایی خودکار آنها در وب سایت ، تمام جزئیات ورود شخصی را که حساب متعلق به آن است بازیابی می کنند..

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا