امنیت گوشیبرنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آشنایی با روش های هک کردن شماره و جلوگیری از آن | هک کردن شماره تلفن

با پیشرفت فناوری، تاکتیک های هکرها نیز پیشرفت می کند و آنها با شکاف های جدید امنیتی ما سازگار می شوند.  هکر ها با هک کردن شماره تلفن می توانند به اطلاعات ما دسترسی پیدا کنند و اطلاعات ما را به سرقت ببرند. هکر ها با استفاده از شماره تلفن شخصی که ما به راحتی در اختیار دیگران قرار می دهیم می توانند اطلاعات حساب ما را هک کنند. برای جلوگیری از هک کردن شماره تلفن ما را در این مقاله همراهی کنید.

هک گوشی با شماره تلفن

هک کردن شماره شخصی در همه موارد، برای آسیب رساندن به کسی انجام نمی شود. در بسیاری از مواقع برای اطمینان از امنیت عزیز یا رابطه خود می توانید یک تلفن همراه را هک کنید.به عنوان مثال، با وجود جرایم سایبری که اتفاق می افتد، مهم است که بدانید فرزند شما در اینترنت ایمن است. به هر حال، امروزه کودکان زمان زیادی را در اینترنت می گذرانند. امروز شما روشی را فرا خواهید گرفت که ازطریق آن می توانید عمل هک کردن شماره تلفن را انجام دهید. به همین دلیل است که شما فقط باید از روش های قابل اعتماد مانند روشی که می خواهید در بخشهای بعدی بیاموزید استفاده کنید .

هک کردن شماره

آموزش هک کردن شماره تلفن

جدیدترین فناوری در گوشی های هوشمند قدرت و ایمن بودن است. نوجوانان هر روز به صورت آنلاین مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. به دلیل مشغله روزمره کاری، والدین نمی توانند اقدامات امنیتی و کنترلی لازم را اعمال کنند. اینترنت پر از انواع تهدیدات است و تعداد زیادی از مشکلات اجتماعی وجود دارد که فرد باید یک روز در میان با آنها کنار بیاید.

هکرها از اینترنت برای کلاهبرداری از مردم، برداشتن پول از آنها استفاده می کنند. برای کنترل این مشکلات تا حدودی، اثبات شده است که هک اخلاقی یک درمان موثر است. از آنجا که بیشتر هکها اخلاقی نیستند پس هیچ راهی به جز یادگیری در مورد ابزارهای هک باقی نمی مانند.این ابزارها مخصوصاً برای هک کردن شماره تلفن همراه به صورت مخفیانه است. فناوری تا حدی پیشرفت کرده است که می توانید با استفاده از اتصال شبکه، دستگاهی را هک کنید حتی نیازی به نصب نرم افزار روی تلفن همراه ندارید.

هک کردن شماره

1)کلاهبرداری Port-Out

یکی از راه های هک کردن شماره تلفن شما کلاهبرداری منتقل شده از طریق انتقال است. هنگامی که سرویس تلفن خود را تغییر میدهید می توانید شماره تلفن های همراه را به طور قانونی از یک ارائه دهنده به سرویس دهنده دیگر منتقل کنید. کلاهبرداران به دنبال اطلاعات شخصی هدف خود مانند نام، آدرس، تاریخ تولد، پین ها یا رمزهای عبور و چهار رقم آخر شماره تأمین اجتماعی خود می روند.

هک کردن شماره

2)هک کردن شماره تلفن از طریق سیستم ss7

سیستم سیگنالینگ شماره (SS7) از جمله پروتکل هایی است که ترجمه شماره، قابلیت حمل شماره محلی و سرویس پیام کوتاه (SMS) را انجام می دهد.سیگنالینگ اصطلاح فنی برای دادن اطلاعات به شبکه است که به شما می گوید چگونه می تواند یک تماس را مسیریابی کند، مانند شماره گیری شماره تلفن. هنگامی که SS7 به عنوان یک پروتکل استاندارد برای مسیریابی تماس های تلفنی تصویب شد، انقلابی در تلفن به وجود آمد. اگر هکر بتواند به SS7 نفوذ پیدا کند با استفاده از آن، قادر به دستیابی به اطلاعات و ضبط و انتقال تماس ها و پیام ها می باشد. در واقع هکر با دسترسی به SS7 می تواند تمام توانایی های شبکه تلفن همراه را در دست بگیرد. ولی خوب است بدانید این روش هک کردن شماره کاری بسیار پیچیده  و سختی می باشد و هر هکری قادر به انجام این کار نیست.

هک کردن شماره

3)معرفی نرم افزار هک کردن شماره تلفن

برنامه  کنترل و نظارت والدین با هدف کنترل و نظارت والدین بر فعالیت های فرزندانشان طراحی شده است. شما با نصب این ‏برنامه در موبایل فرزند خود دیگر احتیاج به دستورات و کدهای برنامه نویسی طولانی و پیچیده ندارید. این برنامه را از ‏سایتXspy‏ دانلود کنید و با استفاده از آن دیگر نگران فعالیت مجازی فرزند خود نباشید. این برنامه از سه نسخه اصلی تشکیل شده ‏است که هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فردی را در خود دارند این نسخه ها شامل:‏

در نسخه اولی کافیست که برنامه کنترل و نظارت والدین را به منظور هک کردن موبایل از راه دور، روی گوشی فرزندتان ‏نصب نماید. بعد از نصب، برنامه در فایل های سیستمی پنهان می شود و فرزندتان می تواند آن را بیابد.‏

‏ نسخه دوم شما برای هک کردن شماره تلفن، تنها لازم است سریال گوشی و شماره سیم کارت را داشته باشید تا بتوانید او را ردیابی و کنترل کنید.

و اما در آخرین نسخه شما می توانید آیکون برنامه را به شکل هر آیکونی که دوست دارید تغییر دهید و سپس لینک برنامه ‏را ‏برای او بفرستید. او بعد از کلیک کردن روی لینک و نصب برنامه دیگر نمی تواند آن را در گوشی خود بیابد.‏

برای نصب این برنامه می توانید از سایت ‏Xspy‏ استفاده کنید.‏

قابلیت های نرم افزار plc spy

  • برخی از ویژگی های نرم افزار کنترل والدین را برای شما در اینجا آورده ایم:‏
  • قابلیت مخفی سازی برنامه پس از نصب
  • هک  شماره از راه دور بدون نیاز به گوشی
  • مشاهده موقعیت های مکانی با تاریخ و زمان دقیق و واقعی
  • مشاهده تمامی برنامه نصب  شده در گوشی

هک کردن شماره

4)هک  کردن شماره سیم کارت

در آگوست سال 2019، مدیرعامل توییتر با تعویض سیم کارت با استفاده از روش فیشینگ، سیم کارت خود را هک کرد. مبادله سیم کارت زمانی انجام می شود که هکر با ارائه دهنده تلفن شما تماس بگیرد، وانمود کند که شما هستید و سپس درخواست سیم کارت جایگزین می کند. هنگامی که ارائه دهنده سیم کارت جدید را برای هکر ارسال کرد، سیم کارت قدیمی غیرفعال شده و شماره تلفن شما به سرقت می رود. این بدان معناست که هکر تماس های تلفنی، پیام ها و غیره شما را تحویل گرفته است. نگه داشتن مشخصات شخصی برای خود قسمت مهمی در اطمینان از این است که هکرها نمی توانند خود را جای شما معرفی کنند و با نداشتن اطلاعات توانایی هک کردن شماره شما را ندارند.

روش های جلوگیری از هک کردن شماره

1)ابزارهای نرم افزار امنیتی را روی دستگاه همراه خود نصب کنید

نصب آنتی ویروس ها تنها برای کامپیوتر و لپ تاپ به کار نمی رود. شما می توانید برای محافظت از هک کردن شماره تلفن یا موبایل خود، برنامه آنتی ویروس را در گوشی خود نصب داشته باشید. هنگام گشت و گذار بصورت آنلاین، انواع مختلف بدافزارها (مانند ویروس ها، اسب های تروا، کرم ها و غیره) از طریق وب سایت های بارگیری شده توسط بدافزار می توانند بر روی دستگاه شما نصب شوند. همچنین ممکن است دستگاه شما از طریق پیوست های ایمیل مخرب یا برنامه ها آلوده شود.

هک کردن شماره

2)سیستم عامل و سایر نرم افزارهای خود را به روز نگه دارید

اولین قدم این است که تلفن های خود را مرتباً به روز کنید. به محض اینکه یک به روزرسانی برای بارگیری و نصب بر روی تلفن هایتان آماده شد، این کار را انجام دهید! تلفن های به روز نشده در برابر هک شدن آسیب پذیر می شوند بنابراین می توانید با به روزرسانی منظم دستگاه از امنیت بیشتری برخوردار شوید. می توانید به طور مداوم تنظیمات تلفن خود را برای به روزرسانی های جدید بررسی کنید. هر زمان که اعلانی به اطلاع شما رسید باید برنامه های خود را به روز کنید.

محافظت از رمز عبور

برای بهبود امنیت تلفن جلوگیری از هک نکردن شماره، مهم است که دستگاه خود را با دقت قفل کنید. رمز عبوری را حفظ کنید که قدرت خوبی داشته باشد. می توانید قفل الگویی، پین شخصی یا رمز عبور عددی با حروف الفبا برای تلفن خود انتخاب کنید. یک رمز عبور هوشمند انتخاب کنید که به راحتی به خاطر بسپارید اما حدس آن توسط هکرها دشوار باشد. همچنین در صورت استفاده نکردن، می توانید زمانی را که قفل شدن تلفن شما طول می کشد اصلاح کنید.

احراز هویت دو عاملی

حتما از رمز عبور دوم برای حساب خود استفاده کنید زیرا این روش می تواند تا حد زیادی از هک شدن تلفن و حساب شما  جلوگیری کند.

بر روی پیوند های ناشناس کلیک نکنید

شما باید به یاد داشته باشید هرگز روی پیوندهای ناشناسی که به شما ارسال و پیامک می شود کلیک نکنید. هکرها معمولا با یک تبلیغ فریبنده برای شما لینک یا پیوندی را ارسال میکنند و از شما می خواهند آن را باز کنید .شما باید از کسی که پیوند را برای شما ارسال کرده مطمئن باشید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا