جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

آشنایی با روش های ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

برخی از ما دلایل زیادی برای جستجوی و ردیابی شماره تلفن با جی پی اس داریم. در برخی شرایط می خواهیم از محل دقیق شماره تلفن همراه مطلع شویم.می توان دریافت که وب سایت ها و برنامه های زیادی وجود دارد که می توانند در ردیابی آنلاین تلفن همراه به صورت رایگان کمک کنند.

کار ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

مواقعی در زندگی وجود دارد که همه ما به دنبال راه حلی برای ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  یا شخصی هستیم که از او مراقبت می کنیم. . اگر نگران دیر آمدن فرزندتان از مدرسه به خانه هستید یا می خواهید بفهمید همسرتان واقعاً در ساعت های کاری مشغول کار در دفتر است ، فقط باید شماره تلفن او را پیدا کنید. این ابزار همچنین در صورتی که تلفن همراه خود را گم کرده باشید می تواند به شما کمک می کند.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

ردیاب موبایل چگونه کار می کند

همانطور که می دانید برای استفاده از ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  ، اولین چیزی که به آن نیاز دارید تلفن هوشمند است. هر دو سیستم عامل iPhone ، Android یا سیستم عامل GPS دیگر می توانند در این زمینه استفاده شوند. در بعضی موارد ، ممکن است لازم باشد تنظیم GPS را فعال کنید. در صورت تمایل به استفاده از رایانه ، می توانید این کار را نیز انجام دهید.

هنگامی که می خواهید تلفن را ردیابی کنید ، باید ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  را که با دستگاه شما سازگار است نیز بیابید. ممکن است گزینه های زیادی برای برنامه در اینترنت پیدا کنید. بسیاری از ویژگی های دیگر وجود دارد که به غیر از ردیابی موقعیت مکانی ، همراه با این برنامه ها هستند. بسته به انتخاب برنامه ، باید آماده پرداخت شهریه ماهانه یا سالانه باشید. کسانی که برنامه را رایگان در اختیار شما قرار می دهند ، خدمات خود را  فقط به صورت آزمایشی و برای چند روز  به شما ارائه می دهند.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

برترین برنامه های ردیاب تلفن رایگان

در صورت گم کردن تلفن هوشمند ، iPhone یا دستگاه Android ، راهی برای تعیین محل تلفن همراه با استفاده از عملکرد نصب شده کارخانه وجود دارد. به عنوان مثال ، برای کاربران آیفون ، می توان از “Find my iPhone” استفاده کرد. این عملکرد با استفاده از اعتبار iCloud برای یافتن تلفن هوشمند مورد نظر با کمک رایانه استفاده می شود.

کسانی که از تلفن های Android استفاده می کنند همچنین می توانند برنامه های مشابه فعال شده با تلفن همراه خود را بررسی کنند. مانند سامسونگ خدمات ردیابی را از طریق حساب های Google به کاربران ارائه می دهد. اما گزینه ها محدود به این گزینه ها نیستند.

MSPY: هنگامی که به یک برنامه قابل اعتماد نیاز دارید ، همیشه می توانید به MSPY مراجعه کنید. این برنامه می تواند از طریق یک کنترل پنل واحد به اتصال و همگام سازی چندین دستگاه کمک کند. به علاوه ، کاملا محتاطانه و رایگان برای استفاده است.

Lookout: این برنامه از هر دو دستگاه Android و iPhone پشتیبانی می کند. آنچه آن را منحصر به فرد می کند ویژگی آن است که به شما امکان می دهد بر روی عکس های مخرب کلیک کنید. علاوه بر این ، همچنین به عنوان یک آنتی ویروس عمل می کند.

Avast: این برنامه در حال حاضر به دلیل برنامه محافظت از آنتی ویروس بی نظیر شناخته شده است. این یک انتخاب مطمئن برای کاربران است و پشتیبان گیری و سیستم مناسبی را برای ایمن سازی دستگاه در برابر سرقت ارائه می دهد. فقط یک محدودیت وجود دارد. این برنامه فقط برای کاربران Android در دسترس است.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

چگونه شماره تلفن را به راحتی ردیابی کنیم؟

برای دستیابی به نتایج در زمان واقعی ، می توان از ردیاب های تماس IMEI و GPS ردیابی شماره تلفن با جی پی اس استفاده کرد. برنامه هایی مانند GPS Phone & Locate Any Phone با ردیابی تلفن های همراه عالی هستند ، حتی وقتی تلفن به اینترنت متصل نیست، شما می توانید مختصات GPS شماره تلفن را در عرض چند ثانیه بدانید. همچنین می توانید از طریق این برنامه ها شماره تلفن ها را با پیامک یا پیام WhatsApp ردیابی کنید . در اینجا  چند مورد از محبوب ترین برنامه هایی که ممکن است برای ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  به آنها نیاز داشته باشید و روی تلفن خود داشته باشید را برای شما بیان می کنیم :

iMessage: اگر آیفون دارید می توانید از iMessage استفاده کنید. این برنامه برای Android در دسترس نیست و به طور خاص برای کاربران آیفون طراحی شده است. با استفاده از این برنامه ، می توانید مکان فعلی خود را برای دوستان و خانواده خود ، یا هر کس که بخواهید ارسال کنید. اشتراک مکان آسان و ساده است.

Hangouts: این برنامه یک پیام رسان فوری از طرف Google است. و هم برای کاربران آیفون و هم برای اندروید در دسترس است. این برنامه به شما امکان می دهد مکان را با مخاطبین خود و کسانی که قبلاً این برنامه را روی تلفن خود نصب کرده اند به اشتراک بگذارید.

Find My Friends: اکنون ، این یک برنامه کاملاً متفاوت است. برخلاف دو مورد دیگر ، این یک پیام رسان نیست. با این حال ، به شما کمک می کند تا هر شخص در زمان واقعی برنامه ریزی یک مهمانی یا جلسه در یک مکان خاص را با هم انجام دهید.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

آیا واقعاً ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  کار می کند؟

این احتمال وجود دارد که شرکت مخابراتی تلفن همراه شما بتواند به ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  کمک کنند زیرا بسیاری از شرکت ها چنین راه حل هایی را در صورت درخواست استفاده می کنند. اگر به دنبال تاخیر در رسیدن به خانه اعضای خانواده خود هستید ، می توانید از این گزینه ها استفاده کنید. همچنین تعداد کمی سیستم عامل شبکه اجتماعی وجود دارد که داده های مکان را ارائه می دهد ، که همچنین می تواند در چنین مواردی مفید باشد.

با این حال ، اگر می خواهید شخص را بدون اینکه وی در مورد آن اطلاعاتی داشته باشد ، پیدا کنید ، همیشه می توانید به برنامه هایی که در حالت مخفی کاری اجرا می شوند مراجعه کرده و چنین گزینه هایی را ارائه دهید. شما فقط می توانید برنامه Phone Locator را روی دستگاه مورد نظر نصب کنید و از کنترل پنل خود برای نظارت بر مکان و سایر فعالیت ها استفاده کنید.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

قبل از اینکه با استفاده از یک برنامه محرمانه وارد زندگی خصوصی دیگران شوید ، باید اطمینان حاصل کنید که برای انجام آن رضایت قبلی دارید. انجام این کار باید دلیلی داشته باشد.

پس از دستیابی به این تفاهم ، پیش نیازهای دیگری نیز وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. برای مثال ، GPS شما باید فعال شود تا بتوانید  با ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  تلفن خود یا دیگران را بیابید. بیش از همه ، برای موفقیت در ردیابی موقعیت مکانی ، باید یک تلفن هوشمند داشته باشید.هرگز فقط شماره تلفن خود را به وب سایتهایی که به شما پیشنهاد می دهند با وارد کردن فقط شماره تلفن دستگاه خود را وارد کنید ، اعتماد نکنید. برای اینکه از ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  در امان باشید ، باید از تلفن خود با یک رمز عبور محافظت کنید و به خاطر بسپارید که در ابتدای کار آن را ردیابی می کنید.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

چگونه صاحب شماره تلفن را ردیابی می کنید؟

اگر می خواهید شماره تلفن خارج از شبکه اجتماعی خود را ردیابی کنید ، با وارد کردن شماره تلفنی که می خواهید به صورت آنلاین ردیابی کنید و سپس تعیین مکان صاحب آن ، می توانید از یک سرویس وب مانند «جستجوی رایگان تلفن همراه» استفاده کنید. تلفن. عضویت در این سرویس به شما امکان می دهد گزارش دقیق تری از محل تلفن همراه دریافت کنید.همچنین می توان آدرس خانه صاحب شماره تلفن را ردیابی کرد. می توانید سرویسی مانند Whitepages را امتحان کنید. با وارد کردن یک شماره از طریق این سرویس ، می توانید آدرس خانه مرتبط با شماره تلفن را ردیابی کنید .

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

چگونه شماره تماس گیرنده شماره تلفن را بدون دریافت تماس ردیابی می کنیم؟

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس  فقط در مختصات GPS متوقف نمی شود ، شما می توانید نام شخصی را که از جستجوی CNAM استفاده می کند، ردیابی کنید. نام شخصی را که از طریق شماره تلفن وی تماس می گیرد خواهید فهمید. بسیار توصیه می شود سرویس مورد استفاده شما داده ها را در حافظه پنهان نکند! مهم است که شماره تلفن ها  ، به جای استفاده از داده های ذخیره شده ، در زمان واقعی ردیابی شوند.

ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

انواع وب سایت برای ردیابی شماره تلفن با جی پی اس

شما می توانید از طریق وب سایت هایی که در این زمینه طراحی شده اند ردیابی شماره تلفن با جی پی اس را به کار ببرید .

ردیاب تلفنی رایگان

این یک وب سایت عالی است که می تواند به شما در ردیابی آنلاین تلفن همراه به صورت رایگان کمک کند. اگر می خواهید مکان شماره تلفن را ردیابی کنید ، فقط شماره تلفنی را که می خواهید ردیابی کنید وارد کنید.

2. یاب یاب تلفن همراه GPS(Cell Phone Locator)

این یک سرویس ردیابی تلفن همراه است که به صورت رایگان ارائه می دهد. با چند مرحله ساده می توانید مکان شماره تلفن مورد نظر را به راحتی پیدا کنید.

3. ردیاب تلفنی GPS آنلاین

برای ردیابی آنلاین مکان شماره تلفن به صورت رایگان می توانید از ردیاب تلفنی GPS آنلاین استفاده کنید. که کار را برای شما راحت می کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا