جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

آشنایی با انواع برنامه کنترل و ردیابی موبایل

اگر قصد نظارت بر فعالیت دستگاه فرزندان خود را در عصر جدید دارید، به یک برنامه کنترل و ردیابی موبایل برای والدین نیاز دارید که علاوه بر دسکتاپ، روی سیستم عامل های تلفن همراه نیز به خوبی کار کند. کودکان می توانند از طریق تلفن های همراه (یا تبلت ها) به انواع شیطنت ها بپردازند، چه از روی قصد و چه از روی تصادف. شاید آنها هر روز وقت زیادی را صرف خیره شدن به یک صفحه می کنند یا از سایت ها و برنامه های نامناسب سن خود استفاده می کنند. در هر صورت، یک برنامه کنترل والدین خوب می تواند به شما در حل این مشکل کمک کند  تا مراقب هر چیزی باشید که می تواند به آنها آسیب برساند.

برنامه های کنترل و ردیابی والدین

کنترل والدین در تلفن ها طی سال ها بسیار پیشرفت کرده است. در دنیای امروز والدین به دلیل داشتن مشغله های زیاد و جهت خدشه وارد نکردن بر روحیه کودکان و نوجوانان امکان نظارت مستقیم برای کنترل موبایل فرزند خود را ندارند پس بهترین راه حل برای این مشکل استفاده از برنامه کنترل و نظارت والدین است.  امروز به دلیل استقبال از این نوع برنامه ها تعداد آنها در بازار رو به افزایش است .در اینجا بهترین برنامه های کنترل والدین برای Android و برخی از روش های دیگر در صورت نیاز به کنترل بیشتر وجود دارد.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

برنامه کنترل و ردیابی موبایل بدون Gps

اگر می خواهید بدون استفاده از GPS بر روی مکان شخصی نظارت داشته باشید، پس می توانید از نرم افزار ردیاب تلفن همراه، دستگاه تلفن  شخص مورد نظر خود را کنترل و ردیابی کنید. بنابراین، ابتدا باید نرم افزار نظارت بر تلفن همراه را بر روی دستگاه مورد نظر نصب کنید و پس از انجام موفقیت آمیز این کار، می توانید کار ردیابی از راه دور را به راحتی و بدون نیاز به GPS انجام دهید. پس از اتمام نصب، باید به صفحه کنترل آنلاین برنامه ردیابی تلفن همراه دسترسی پیدا کنید. اکنون می توانید تماس های تلفنی و فعالیت های پیامکی مستقیمی را که در دستگاه مورد نظر اتفاق می افتد کنترل کنید. ردیابی تماس های تلفنی زنده به صورت مخفیانه و با نظارت بر پیام های متنی ارسال شده / دریافت شده می توانید بدون استفاده از GPS از موقعیت تلفن همراه مورد نظر در زمان واقعی مطلع شوید.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

قابلیت برنامه کنترل و ردیابی موبایل بدون GPS

برنامه کنترل و ردیابی موبایل بدون Gps دارای ویژگی های مهمی است که در ادامه به چند مورد از انها اشاره شده است.

ردیابی گوشی فرزندان‎ :‎اگر زمانی که در منزل نیستید ولی نگران رفت و آمد فرزندتان می باشد با استفاده از این برنامه می توانید موقعیت مکانی فرزند خود را با دریافت یک پیامک از این برنامه که از قبل روی گوشی فرزند خود نصب کرده اید با خبر شوید.

ردیابی موقعیت سالمندان‎ :‎اگر پدرو مادر پیر و سالمند دارید و در زمان خروج از منزل میخواهید از موقعیت آنها خبر داشته باشید می توانید از این برنامه کمک بگیرید.

با نصب و راه اندازی برنامه کنترل و ردیابی موبایل از راه دور روی گوشی اعضای خانواده ،شما قادر خواهید بود بدون جلب توجه و به صورت کاملا نامحسوس و مخفی از موقعیت آنها اطلاع داشته باشید. با استفاده از این برنامه بدون داشتن GPS موقعیت فرزندان خود را به صورت دقیق پیدا کنید.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

برنامه های کنترل و ردیابی موبایل کودکان از راه دور

یک برنامه کنترل و ردیابی موبایل والدین برای نظارت فعالیت های گوشی های هوشمند کودک و کنترل مواردی که وی به آنها دسترسی دارد، طراحی شده است. والدین می توانند زمان نمایش بیش از حد صفحه را کنترل کرده و محتوای مشاهده شده توسط بچه های خود را مدیریت کنند. این محدودیت ها باعث می شود کودکان در معرض مجرمان اینترنتی قرار نگیرند.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل پر از ویژگی های مفیدی است که امکان کنترل و نظارت بر تلفن های هوشمند را فراهم می کند. برنامه کنترل و ردیابی موبایل برای والدین از راه دور، به شما امکان می دهد فعالیت های دستگاه های Android و iOS را ردیابی کنید.تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه کنترل از راه دور را روی دستگاه مورد نظر خود نصب کنید (یعنی تلفن همراه فرزندتان). این برنامه به صورت مخفی در پس زمینه گوشی فرزند شماد کار میکند. فعالیت ها را بدون جلب توجه به خود نظارت می کند و به شما اجازه می دهد تمام فعالیت های تلفن را در هر مکانی ردیابی کنید.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

ویژگی های برنامه کنترل و ردیابی موبایل فرزندان

–  قابلیت کنترل کردن بر تمامی پیامک های ارسال و دریافت شده در گوشی فرزندان: برنامه کنترل و ردیابی موبایل از راه دور، گزارش تمام فعالیت های فرزندتان مانند متن پیامک و شماره تلفن پیامک را برای شما ارسال میکند.

– نظارت بر تمامی تماس های ارسال و دریافت شده: از طریق این برنامه میتوانید گزارش تمامی تماس های ارسالی و دریافتی همراه با تاریخ و زمان آن  برای خود داشته باشید.

– این برنامه پس از اتمام مراحل نصب در گوشی فرزند شما مخفی میشود و فرزند شما متوجه آن نخواهد شد و ان را در گوشی موبایل خود پیدا نخواهد کرد.

– نظارت و کنترل  بر تمامی عکس ها وفیلم های موجود در گالری ، با این برنامه به راحتی ممکن میشود.

– در این برنامه شما قادر هستید به تمامی مخاطبین در موبایل فرزند خود نظارت داشته باشید و شماره های ناشناس را مسدود کنید.

– نصب این برنامه نیازی به روت کردن گوشی ندارد. پس شما با اطمینان خاطر از ایمن بودن برنامه کنترل و ردیابی موبایل می توانید آن را در گوشی فرزند خود نصب کنید.

– اگر این برنامه را یک بار خرید و دانلود کنید دیگر نیازی به پرداخت و شارژ ماهیانه ندارید و به صورت مداوم می توانید از امکانات این برنامه بهره ببرید.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

برنامه کنترل و نظارت بر واتساپ

واتساپ یک نرم افزار پیام رسان رایگان است و شما را قادر می سازد پیام های متنی ، تماس های ویدیویی ، تماس صوتی و انواع دیگر اسناد را ارسال کنید. واتساپ یکی از راحت ترین راه ها برای برقراری ارتباط با دوستانتان است و برای استفاده از واتساپ باید اتصال اینترنتی مداوم داشته باشید. اگر این برنامه را در گوشی موبایل فرزند خود نصب کرده اید، پس لازم است با استفاده از برنامه کنترل و ردیابی موبایل از راه دور،  فعالیتهای فرزندتان را در واتساپ کنترل کنید. و تمامی پیام هایی که از افراد ناشناس برای او ارسال میشود از راه در کنترل کنید. اگر به دنبال بهترین برنامه کنترل و ردیابی موبایل از راه دور  برای ردیابی پیام های واتساپ هستید، ما برنامه کنترل و ردیابی واتساپ  را به شما پیشنهاد میکنیم تا مزایای بیشمار آن لذت ببرید.

برنامه کنترل و ردیابی موبایل

ویژگی برنامه کنترل و نظارت واتساپ

اگر تمایل به کنترل واتساپ فرزند خود را دارید می توانید ویژگی های این برنامه را مشاهده کنید و آن را دانلود کنید.

– کنترل کردن تمامی چت هایی که در واتساپ برای فرزند شما ارسال شده و چت هایی که فرزند شما ارسال کرده است.

– امکان دستیابی به تمامی فایل های صوتی ، تصویری  و ویدیویی در واتساپ، که فرزندانتان  آنها  را ارسال  و یا دریافت کرده اند.

– نظارت کاملا مخفی و پنهان بر تمامی فعالیت ها در واتساپ

شما با نصب برنامه کنترل و ردیابی واتساپ در موبایل اعضای خانواده خود می توانید از حمله هکرها و افراد مزاحم  به گوشی موبایل اعضای خانواده از جله فرزندان خود محافظت کنید .کافیست این برنامه را از سایت ما و دانلود و نصب کنید و خیالی آسوده از فعالیت های فرزند خود در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ داشته باشید

با استفاده از این برنامه نه تنها قادر خواهید بود که تمامی چت ها و فایل های واتس اپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید،بلکه قادر به دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp از راه دور خواهید بود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا