برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

آشنایی با انواع برنامه کنترل از راه دور آیفون

برای برنامه کنترل از راه دور آیفون  معمولاً سه مورد استفاده وجود دارد. شما از آنها برای ردیابی تلفن خود ، از آنها برای ردیابی تلفن فرزند خود یا از آنها برای ردیابی تلفن کارمندتان استفاده می کنید. ما استفاده از چنین برنامه هایی را به روشی مخرب رد نمی کنیم و شما هرگز نباید از برنامه های جاسوسی استفاده کنید مگر اینکه رضایت فرد دیگری را داشته باشید. همچنین ممکن است بخواهید قوانین مطمئن را جستجو کنید تا مطمئن شوید هیچ قانونی را نقض نمی کنید. به هر حال ، در اینجا بهترین برنامه های جاسوسی برای Android وجود دارد!

چرا از برنامه های جاسوسی استفاده کنیم؟

دلایل موجه زیادی وجود دارد که چرا کسی می خواهد از برنامه کنترل از راه دور آیفون استفاده کند. می توانید از این برنامه ها برای ردیابی تلفن دزدیده شده یا گمشده خود ، نظارت بر فعالیت تلفن همراه فرزندتان یا پیگیری پیامک ها و تماس های تلفنی ورودی و خروجی استفاده کنید. امروزه گزینه های متنوعی هنگام انتخاب چنین برنامه هایی در دسترس هستند. بنابراین احتمال انتخاب بهترین برنامه های کنترل تلفن آیفون می تواند دلهره آور باشد. ما اینجا هستیم تا در روند تصمیم گیری راحت به شما کمک کنیم.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

برنامه های جاسوسی تلفن چیست

برنامه کنترل از راه دور آیفون اساساً برنامه های نظارت بر تلفن های هوشمند هستند که به شما کمک می کنند فعالیت دستگاه هوشمندی را که می خواهید ردیابی کنید. می توانید تماس های ورودی و خروجی تلفن ، پیامک ها را رصد کرده و موقعیت تلفن را در زمان واقعی ردیابی کنید. این برنامه ها قابل شناسایی نیستند و توسط کاربر نهایی مورد توجه قرار نمی گیرند.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

5 برنامه کنترل والدین برای iPhone

فناوری ها و برنامه ها هم می تواند مفید باشد و هم می تواند موارد زیانباری را در جامعه به وجود آورد. با این حال ، ما می توانیم اقداماتی را برای مهار قسمت مضر اعمال کنیم. ما در بزرگسالی از حمله بدافزار به آیفون هایمان می ترسیم. برای بچه های ما ، این یک داستان دیگر است.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

1: FamiSafe برنامه (کنترل والدین ساخته شده ساده)

FamiSafe  یک برنامه کنترل از راه دور آیفون قدرتمند است  که می تواند از راه دور بر روی کودکان شما نظارت داشته باشد. با این حال ، این نوع برنامه های کنترل از راه دور آیفون می تواند  کنترل کامل والدین در گوشی آیفون را فراهم کند. این نسخه بر روی همه آیفون ها ، اندرویدها ، کیندل فایر کار می کند و همچنین دارای نسخه های نرم افزار دسکتاپ برای ویندوز و مک است.

می توانید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید و گزینه بارگیری را که می خواهید با توجه به نیازهای خانگی خود به کار ببرید ، انتخاب کنید. اکثر خانواده ها چندین دستگاه با سیستم عامل های مختلف دارند و FamiSafe در صورت لزوم شما را در روند تنظیم کنترل های والدین راهنمایی می کند. از درون برنامه ، والدین می توانند سطح مختلفی از دسترسی را برای هر کودک تعیین کنند ، از جمله فیلتر کردن جستجوی اینترنتی ، ساعات خاصی از روز کاربران می توانند به صورت آنلاین و کنترل زمان صفحه نمایش دسترسی داشته باشند.

پس از راه اندازی ، همه موارد ذخیره شده در تلفن ، موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد. بارگیری و استفاده از برنامه را کنترل کنید ، برنامه هایی را که نمی خواهید نصب کنید مسدود کنید ، فعالیت رسانه های اجتماعی و مواردی را که بچه ها به صورت آنلاین جستجو می کنند نظارت کنید. البته ، به طور پیش فرض تمام محتوای مضر مسدود شده است .

در مورد داشبورد ، کاملاً با همه مرورگرها سازگار است. این بدان معناست که شما می توانید از هر دستگاه دارای اینترنت برای مشاهده نتایج فعالیت های تلفنی فرزند خود استفاده کنید.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

برنامه کنترل از راه دور آیفون Net Nanny

Net Nanny یکی از قدیمی ترین توسعه دهندگان برنامه کنترل از راه دور آیفون برای کنترل والدین است که وب را فیلتر می کند ، اولین بار در سال 1998 راه اندازی شده است. اینترنت در 2 دهه گذشته تغییر اساسی کرده است و همچنین فناوری با برنامه و برنامه دسکتاپ آنها تغییر کرده است. از آنجا که نیاز به ابزارهای ایمنی آنلاین به عنوان یکی از اولویت های هر پدر و مادر در آمده است ، آنها مجبور شده اند در طول سالها خود را وفق دهند.

Net Nanny  همه برنامه های کنترل والدین دیگر را انجام می دهد بنابراین واقعاً به مقایسه قیمت می رسد. عواملی که باید هنگام تعیین قیمت برای این برنامه کنترل والدین در نظر بگیرند ، تعداد دستگاههای شما در خانه است. Net Nanny  برای محافظت در یک مک یا رایانه شخصی سالانه قیمت دارد. با مدل اشتراک ردیف دوم خود ، از 5 دستگاه از جمله iPhone ، رایانه لوحی و سایر دستگاه های تلفن همراه محافظت کنید.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

برنامه SPYIC  کنترل والدین جاسوسی برای گوشی های آیفون

آیا هنوز فکر می کنید با بچه های باهوش خود از طریق تلفن چه کار کنید؟ خوب ، در اینجا یک برنامه Spyic وجود دارد که به شما امکان می دهد فعالیت های آیفون آنها را تحت نظر داشته باشید. این یک نرم افزار مانیتورینگ است که با میلیون ها بار دانلود در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

دلیل محبوبیت این است که باعث می شود آنچه را باید از راه دور در هر آیفون ببینید. چیز دیگر ، حالت کار آن کاربر هدف را مطلع نمی کند. به این ترتیب که فرزندانتان از راه دور می بینید که چه کاری انجام می دهند ، در تاریکی باقی می مانند.

Spyic در هر دو گوشی iOS و Android کار می کند. وقتی نوبت به دستگاه های اپل می رسد ، همه کارهایی که روی تلفن یا رایانه لوحی انجام می شود را به شما اطلاع می دهد. این بدان معناست که شما می توانید تماس های برقرار شده ، پیام کوتاه ، مخاطبین ، سابقه مرور ، مکان زنده ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر را مشاهده کنید.

همه اینها را به صورت بلادرنگ و بدون هیچ گونه بارگیری ، نصب کنید. برای شروع نظارت بر آنها فقط به شناسه iPhone iCloud فرزندتان نیاز دارید. تنها چیزی که باید مطمئن شوید خاموش بودن تأیید صحت دو مرحله ای و همگام سازی iCloud است.

هنگامی که جزئیات iCloud آنها را دریافت کردید ، می توانید Spyic را بصورت آنلاین تنظیم کرده و ادامه دهید تا ببینید بچه های شما چه کار می کنند. نتایج را از طریق حساب مستقر خود ، که میزبان داشبورد کاربر پسند است ، دریافت خواهید کرد.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

 Screen Time Control  برنامه کنترل از راه دور آیفون

برنامه Screen Time Parental Control  یک برنامه کنترل از راه دور آیفون است که با استفاده از آن می توانید فعالیت های ایفون فرزندان خود را کنترل کنید. به شما امکان می دهد با بیان زمان نمایش بچه ها را مسدود کنید. همچنین پاداش کمی برای اعطای جایزه به بچه های شما که رفتار خوبی در استفاده از تلفن نشان می دهند ، دارد. این یک نسخه رایگان با کنترل های محدود با گزینه ارتقا برای نظارت کامل بر روی iPhone و سایر دستگاه ها را ارائه می دهد.

Screen Time همچنین به کنترل سایر دستگاه های اپل مانند بلندگوهای هوشمند Kindle Fire و Alexa کمک می کند. حسن این نظارت کنترل والدین برای آیفون این است که وقتی فرزندتان سعی می کند هر چیزی را نصب کند به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید پر استفاده ترین برنامه ها و سابقه مرور را مشاهده کنید.هر برنامه یا برنامه نرم افزاری کنترل والدین رایگان ، باید در مورد اثربخشی فیلتر کردن جستجو ، مدیریت زمان برنامه و صفحه ، هشدارها ، گزارش ها و ردیابی مکان مورد قضاوت قرار گیرد.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

OurPact ‏ برنامه کنترل از راه دور آیفون

آخرین مورد در این لیست برنامه کنترل از راه دور آیفون  OurPact است که می تواند به شما در کنترل آیفون فرزندتان از راه دور کمک کند. به شما امکان می دهد برنامه ها یا پیام های متنی ناخواسته را مسدود کنید. همچنین می توانید از آن برای تعیین موقعیت مکانی فرزندتان و برنامه ریزی زمان نمایش در طول روز یا حتی هفته استفاده کنید.

برنامه کنترل از راه دور آیفون

Umobix برنامه کنترل از راه دور آیفون

uMobix تنها برنامه ای است که اجازه دسترسی کامل به حساب های اینستاگرام و فیس بوک یک شخص را می دهد. کاربران می توانند به فیس بوک و اینستاگرام هرکسی وارد شوند ، روی هر دکمه ای در آنجا کلیک کنند ، این به معنی مدیریت حساب ها ، تنظیم تنظیمات ، افزودن دوستان یا حذف دنبال کنندگان است.

uMobix تنها برنامه کنترل از راه دور آیفون است که هم در iOS و هم در اندروید کاملاً خوب کار می کند. این بدان معناست که شما می توانید آن را بدون هیچ مانعی در راه نصب کرده و بدون بروز اشکال ، آن را کنترل کنید.

برخلاف بسیاری از رقبا ، uMobix نیازی به فرار از زندان برای دستگاه های iOS ندارد. شما فقط iCloud iD و رمز عبور را ارائه می دهید و به محض انجام پشتیبان گیری ، نظارت را شروع می کنید.

SpyBubble برنامه کنترل از راه دور آیفون

SpyBubble یک برنامه کنترل از راه دور آیفون  بسیار آسان است که می توانید روی دستگاهی که می خواهید نظارت کنید نصب کنید. این یک برنامه مبتنی بر ابر است که تمام ویژگی هایی را که انتظار می رود از برنامه های جاسوسی تلفن همراه از این دست داشته باشد ، به کار می برد.

این دستگاه در حالت مخفی کاری به طرز چشمگیری کار می کند. بنابراین کاربر تلفن حتی از تماس ، پیام ، موقعیت مکانی و فعالیت آنلاین خود آگاه نیست زیرا از راه دور به شما ردیابی و گزارش می شود. این برنامه کنترل از راه دور آیفون همچنین می تواند دوربین تلفن هوشمند را فعال کرده و بدون توجه شخص مورد نظر ، عکس بگیرد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا